/* ]]> */

thumbs-iconتعمیرات تخصصی انواع خودروهای آلمانی، بنز، bmw، پورشه و...

clock-iconشبانه روزی

0

Cart - £0.00

mobile-icon

با ما تماس بگیرید!02126856008

۳ نکته برتر نگهداری از بنز

۳ نکته برتر نگهداری از بنز

۳ نکته برتر نگهداری از بنز
۱۱ بهمن

۳ نکته برتر نگهداری از بنز

۳ نکته برتر نگهداری از بنز

در این مقاله ۳ نکته برتر نگهداری از بنز ذکر شده که با اجرا کردن آنها می توانید یک بنز سالم و بسیار سرحال داشته باشید ، بهتر است نگهداری از بنز را درست انجام دهید تا نیازی به تعمیر بنز نداشته باشید. تعمیر بنز را همانطور که میدانید باید در تعمیرگاه تخصصی و مجاز در تهران انجام دهید. با ما باشید تا این ۳ نکته را باهم بخوانیم . صرفا این نکته ها فقط برای نگهداری از بنز نیست برای هر خودرویی که دارید می توانید آن ها را رعایت کنید.

راز نیاز نداشتن به تعمیرگاه بنز نیست؟

بعضی از شما عزیزان راجع به این شنیده اید خودروی دوستتان با هزاران کیلومتر کارکرد هنوز سرحال است و در سال یک بار هم به تعمیر احتیاج ندارد.

برای این که راز این قضیه را بدانید این است که دوستتان از بنزش نگهداری درستی کرده است که نیاز به تعمیر بنز نداشته است ، پس شما هم بهتر است از خودروی بنزتان نگهداری کنید تا نیازی به تعمیرگاه بنز نداشته باشید.

یکی از مربی های فنی بین المللی تولید کننده تجهیزات خودرو می گوید : هیچ کس دفترچه راهنما را نمی خواند، بهترین راه برای اینکه وسیله نقلیه زیاد عمر کند توجه به روغن ها، تسمه تایم و نگهداری بر اساس دفترچه راهنماست.

سرویس دوره ای بنز می تواند به شما در زمینه ی نگهداری از بنزتان کمک بزرگی بکند ، با سرویس دوره ای می توانید خودروی سالم داشته باشید و در زمان معین شده بدون دیر کردی تعویض قطعه را انجام دهید ، با این کار دیگر نیاز نیست برای تعمیر بنز پول زیادی پرداخت کنید.  ۳ نکته ی زیر می تواند به شما عزیزان کمک کند تا یک بنز سرحال داشته باشید.

مطالب پیشنهادی : 

مسابقه مدل های بی ام و 

تعمیر بی ام و ۵۳۰I

تعمیر گیربکس بنز

اولین نکته برای نگهداری از بنز : چک کردن روغن

اولین کار برای افزایش عمر وسیله نقلیه داشتن مقدار مناسب روزغن موتور است که هر بار که خودرو را استارت می زنید باید میزان آن را چک کنید و اگر روغن ریزی داشتید حتما به تعمیرگاه بنز مراجعه کنید تا مشکل جدی تر نشده است آن را تعمیر کند و اینکه باید مطمئن شوید میزان مناسبی روغن در موتور است.

همانطور که میدانید روغن نقش بسیار مهمی در روانکاری و پراکنده کردن گرما دارد پس هروقت که دیدید میزان روغن موتور کاهش پیدا کرده است روغن مناسب بریزید. اگر هم خودتان نتوانستید این کار را انجام دهید نگران نباشید می توانید به تعمیرگاه تخصصی بنز مراجعه کنید تا این کار را برای شما انجام دهند و اینکه بهترین روغن موتور که مختص به خودروی بنز است و هیچ صدمه به بنز نمیزند را برای شما بریزد.

از جمله دلایلی که میگوییم حتما روغن موتور بنز را چک کنید این است که هرچقدر روغن موتور کمتر باشد باعث داغ شدن آن می شود و همین موضوع باعث می شود بین قطعات فشار و تنش بیشتری رخ دهد و در نهایت موتور از کار خواهد افتاد. یعنی حتما باید به تعمیرگاه بنز مراجعه کنید تا برای شما این کار را انجام دهد.

همان مربی تولید کننده قطعات خودرو هم می گوید اگر روغن موتور حدود یک لیتر کم باشد موتور را از کار نمی اندازد ولی اگر به میزان دو لیتر برسد مشکل جدی تری برای خودرو به وجود می آید.

پس قبل از اینکه خودروی بنزتان مشکل جدی تری پیدا کند بهتر است روغن کافی برای آن بریزید تا بتواند شما را به مقصد برساند ، و اینکه هزینه ی زیادی جهت تعمیر بنز روی دستتان نگذارد.

۳ نکته برتر نگهداری از بنز-تعمیر بنز

دومین نکته برای نگهداری از بنز : تعویض تسمه تایم بنز

تسمه تایم خودروی بنز اصولا پلاستیکی یا زنجیری است و اینکه انواع مختلفی دیگری هم دارد. تسمه تایم وظیفه ی باز و بسته شدن سوپاپ موتور را تنظیم می کند. برای تعویض تسمه تایم بنز حتما یک سری به دفترچه راهنمای آن بزنید تا در زمان معینش بتوانید تعویض تسمه تایم را انجام دهید. موتوریز می گوید : تسمه تایم وقتی پاره شود یا مشکلی برایش پیش بیاید دیگر آخر کار موتور است و این امر یک فاجعه ی بزرگ می باشد و کارتان تمام است .

برای اینکه از این این فاجعه جلوگیری کنید تسمه تایم در زمان معینش تعویض کنید و اینکه معمولاً تسمه تایم بین ۵۰۰۰۰ تا ۱۱۰۰۰۰ باید عوض شود. تعویض تسمه تایم بسیار ارزان است ولی هزینه ی تعویض موتور هزینه ی  بسیار بالایی برای شما رقم می زند. همانطور که میدانید هزینه تعمیر بنز بسیار زیاد است بنابراین بهتر است قبل از اینکه مشکلات جدی تر و بسیار زیان آور برای خودروی بنزتان رخ دهد به فکر تعویض تسمه تایم باشید ، تعویض تسمه تایم بنز را در تعمیرگاه تخصصی بنز حتما انجام دهید چون باید کیفیت تسمه تایم بالا باشد طوریکه بعد از مدت کوتاهی پاره نشود یا مشکلی ایجاد نکند.

تعمیرگاه تخصصی در تهران زیاد است پس بهترین را برگزینید تا خدمات تخصصی و با کیفیت را دریافت کنید. هرچقدر تعمیرگاه بنز که انتخاب می کنید تخصصی تر باشد بهتر می توانید نتیجه بگیرید.

مطالب پر بازدید : 

فیس لیفت بی ام و در مونیخ سرویس

تعمیر بنز کلاس GLA مدل ۴۵AMG

نکات مهم درباره تعمیرگاه بنز

۳ نکته برتر نگهداری از بنز -تعمیرگاه بنز

سومین نکته برای نگهداری از بنز : چک کردن روغن هیدرولیک فرمان

خودرویی مثل بنز البته مدل های قدیمی آن دارای پمپ هیدرولیک فرمان است که مخزن آن باید پر باشد ، مخزن پمپ هیدرولیک دارای پیچی است که با برداشتن آن می توانید سطح روغنش را بررسی کنید اگر هم نتوانستید این کار را خودتان انجام دهید حتما به تعمیرگاه بنز تخصصی مراجعه کنید. اگر پمپ خشک کار کند یعنی روغنی داخل آن نباشد خراب می شود و تعویض کردن آن هزینه ی زیادی برای شما خواهد داشت. از نشانه های دیگری که شما می توانید بفهمید که روغن هیدرولیک فرمان به اتمام رسیده است این است که وقتی فرمان را می چرخانید صدای جیغ مانندی دارد و اینکه فرمان سفت می شود. مدل های جدید بنز دیگر نیازی به روغن هیدرولیکی ندارند چون از سیستم الکتریکی استفاده می شود و این کار را برای بیشتر رانندگان بسیار راحت کرده است.

اگر هم سیستم الکتریکی خودروی بنزتان خراب شد می توانید به بهترین تعمیرگاه تخصصی بنز مراجعه کنید تا برای شما سیستم الکتریکی هیدرولیکی فرمان شما را تنظیم کنند طوریکه از اولش هم بهتر خواهد شد ، وقتی سرویس دوره ای بنز را انجام دهید تعمیرکار حرفه ای تمام این موارد را برای شما بررسی می کند تا مشکلی بعدا پیش نیاید و شما مجبور شوید هزینه ی زیادی جهت تعمیر بنز پرداخت کنید.

۳ نکته برتر نگهداری از بنز-چک کردن روغن هیدرولیک فرمان

تعمیرگاه تخصصی بنز تهران اینجاست!

اگر به دنبال یک تعمیرگاه بنز تخصصصی می گردید و می خواهید خدمات سرویس دوره ای بنز ، تعمیرات بنز را توسط تعمیرکاران دوره دیده و با تجربه دریافت کنید ، تعمیرگاه مونیخ سرویس را به شما پیشنهاد می کنیم. مونیخ سرویس از همه نظر در زمینه ی تعمیرات بنز تخصص کامل دارد و می تواند بهترین خدمات را به شما عزیزان ارائه دهد.

تعمیرگاه ما در زمینه ی تامین قطعات ، تعمیر گیربکس بنز ، تعمیر تخصصی بنز ، تعمیر لنت بنز و … تخصص کامل دارد و دارای تعمیرکارانی است که در این زمینه به صورت تخصصی تجربه دارند و تجربه ی آن ها باعث می شود که تعمیر بنز شما را به صورت تخصصی انجام دهند.

تعمیرگاه بنز ما تمام مدل های بنز را به صورت تخصصی تعمیر می کند پس هیچ نگران این نباشید که تعمیرات به صورت تخصصی یا نصفه انجام می شود می توانید با ما در ارتباط باشید تا بهترین تعمیرات بنز را خدمات شما عرضه کنیم.

در تعمیرگاه مونیخ سرویس تعمیر بی ام و ، تعمیر پورشه ، تعمیر ولوو و سایر خودروهای آلمانی انجام می گیرد ، برای در ارتباط بودن با ما می توانید روی دکمه ی زیر کلیک کنید تا با ارتباط برقرار کنید.

2 thoughts on “۳ نکته برتر نگهداری از بنز”

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

/* ]]> */