/* ]]> */

thumbs-iconتعمیرات تخصصی انواع خودروهای آلمانی، بنز، bmw، پورشه و...

clock-iconشبانه روزی

0

Cart - £0.00

mobile-icon

با ما تماس بگیرید!02126856008

سرویس دوره ای مرسدس بنز

سرویس دوره ای مرسدس بنز

سرویس دوره ای مرسدس بنز
۱۲ اسفند

سرویس دوره ای مرسدس بنز

سرویس دوره ای مرسدس بنز

یکی از اصلی ترین سرویس های دوره ای مربوط به خودرو بنز سرویس A می باشد که جزء اولین اقداماتی است که برای بنز انجام میگیرد. برای تعمیر بنز معمولا تعمیرگاه یا نمایندگی مطمئن و تخصصی در ایران کم است. از این جهت مالکان این خودرو آلمانی این سرویس و اهمیت آنرا نمیشناسند. تعمیرگاه تخصصی مونیخ سرویس با کارشناسان مجرب خود اماده ارائه خدمات عیب یابی و سرویس دوره ای مرسدس بنز به دارندگان خودرو بنز در تهران می باشد.

اتومبیل های بنز بر اساس استاندارهای از پیش تعریف شده باید حتما به این منظور به تعمیرگاه مجاز و تخصصی برده شوند. در غیر این صورت تعمیر به درستی انجام نمگیرد و عیبی را به مشکلات خودرو خواهد افزود. سرویس A مرسدس بنز در حقیقت یک سرویس ده هزارتایی است.

خودرو بنز باید بعد از هر ده هزار کیلومتر کارکرد، مورد سرویس های دوره ای قرار بگیرد. خدمات سرویس دوره ای A شامل تعویض روغن موتور، بررسی نحوه عملکرد باتری، بررسی لاستیک ها، آنالیز سیستم تعلیق خودرو و کمک فنرها و تعویض فیلتر هوای موتور خواهد بود. علاوه بر این سیستم های داخلی خودرو با استفاده از دستگاه دیاگ مورد بررسی قرار خواهد گرفت.

سرویس دوره ای مرسدس بنز به رانندگان بنز کمک میکند تا همیشه یا خیال آسوده یک رانندگی با کیفیت را در بالاترین حد بهره وری تجربه کنند. انجام این بازبینی های دوره ای برای خودروهای لوکس مانند بنز و بی ام و یک امر ضروری است تا از آسیب های جدی جلوگیری شود. ممکن است اتومبیل شما دچار عیب شده باشد اما توان تشخیص آنرا نداشته باشید. با انجام این سرویس های دوره ای میتوانید به موقع به مشکل رسیدگی کنید.

سرویس دوره ای بنز

سرویس دوره ای بنز در تعمیرگاه تخصصی 

همانطور که گفته شد صاحبان خودرو بنز نیاز دارند تا برای سرویس دوره ای مرسدس بنز خود به یک تعمیرگاه تخصصی و معتبر مراجعه کنند. عیب یابی و تعمیر بنز باید در یک محیط حرفه ای و به وسیله کارشناسان فنی و مجرب انجام گیرد. یکی از مسائلی که دارندگان خودروهای لوکس با آن درگیر هستند تعمیر سیستم های داخلی و خدمات پس از فروش خودرو بنز در ایران است.

مونیخ سرویس با گردآوری افراد مجرب و دانش آموخته توانسته یک تیم حرفه ای را جمع آوری کند و خدمات با کیفیتی را در این زمینه ارائه دهد. متخصصان ما با بهره مندی از دستگاه دیاگ اقدام به آنالیز خودرو شما خواهند کرد. پس از عیب یابی و مشخص شدن مشکل اتومبیل شما بر اساس استاندارهای روز دنیا در کمپانی های آلمانی تعمیر بنز شما را آغاز کند.

همچنین همکاران ما با در نظر گرفتن واردات گسترده خودرو بنز به ایران اقدام به خرید و وارد کردن قطعات اصلی و لوازم یدکی این خودرو نموده اند. برای دریافت اطلاعات و مشاوره با همکاران ما میتوانید از طریق لینک زیر اقدام نمایید. کارشناسان ما پاسخگوی شما خواهند بود تا به رفع مشکل خودرو شما اقدام نمایند.

تعمیرگاه بنز مونیخ سرویس

انواع سرویس های دوره ای و خدمات فصلی 

از مهمترین خدمات تعمیرگاه های تخصصی خودروهای لوکس در ایران همین سرویس دوره ای مرسدس بنز است. سفر با خودرو شخصی آسان و به یاد ماندنی میشود، زمانیکه از سلامت خودرو خود مطمئن باشید. همانطور که پیش از سفر تمام لوازم و چمدانها را چک میکنید لازم است تا برای خودرو خود هم به فکر بازبینی و چکاپ باشید.

در خودروهای شخصی معمولا مواردی هست که باید به طور کلی چک شود و در تعمیرگاه تخصصی مورد بازبینی قرار گیرد. پس برای داشتن خودروی سالم و سفری مطمئن حتما اقدام به انجام سرویس های دوره ای کنید. سرویس های دوره ای شامل موارد زیر خواهد شد :

سرویس دوره ای موتور

سرویس موتور های آلمانی مانند بنز و بی ام و برای کنترل و تست اجزا مهم موتور خودرو است.

سرویس دوره ای گیربکس

سرویس گیربکس باید به طور تخصصی و جداگانه انجام گیرد و روغن گیربکس عوض شود.

سرویس دوره ای جلوبندی 

سرویس جلوبندی بنز با ابزار روز دنیا انجام میگیرد و در صورت لزوم قطعات باید تعنیر یا تعویض شوند.

سرویس های ۵۰۰۰ کیلومتر 

سرویس دوره ای بنز با دستگاه مجهز و بعد از هر ۵۰۰۰ کیلومتر کارکرد انجام میگیرد تا در صورت لزوم قطعات قبلی با قطعات اصلی تعویض گردند.

سرویس های پیش از سفر

لازم است تا قبل از سفر دارندگان خودرو بنز از سلامت خودرو خود مطمئن باشند و برای تعمیر فرمان، بررسی ترمز ها و سیستم سوخت رسانی و … به تعمیرگاه تخصصی بنز مراجعه کنند. این کار در کمترین زمان انجام میشود و خودرو تحویل شما خواهد شد.

تعمیر بنز مونیخ سرویس

تعمیرگاه تخصصی بنز در تهران کجاست؟

دارندگان خودروهای لوکس آلمانی همیشه به دنبال یک تعمیرگاه مطمئن و تخصصی هستند. از این جهت لازم است تا بهترین تعمیرگاه تخصصی بنز در تهران را بشناسید و برای انجام سرویس های دوره ای و تعمیر بنز به آن مراجعه کنید. تعمیرگاه مونیخ سرویس متخصص در انجام امور سرویس و عیب یابی و تعمیر بی ام و ، تعمیر ولوو و تعمیر پورشه آماده پاسخگویی به نیاز شما عزیزان می باشد. برای تماس با ما میتوانید از طریق لینک زیر اقدام نمایید. همکاران ما مجرب و کار آزموده با دانش فنی و تخصصی آماده ارائه خدمات به شما هستند.

One thought on “سرویس دوره ای مرسدس بنز”

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

/* ]]> */