/* ]]> */

thumbs-iconتعمیرات تخصصی انواع خودروهای آلمانی، بنز، bmw، پورشه و...

clock-iconشبانه روزی

0

Cart - £0.00

mobile-icon

با ما تماس بگیرید!02126856008

در تهران تعمیرگاه پورشه تخصصی میشناسی؟

در تهران تعمیرگاه پورشه تخصصی میشناسی؟

در تهران تعمیرگاه پورشه تخصصی میشناسی؟
۴ تیر

در تهران تعمیرگاه پورشه تخصصی میشناسی؟

در تهران تعمیرگاه پورشه تخصصی میشناسی؟

تعمیرگاه پورشه تخصصی در تهران ،افرادی هستند که میخواهند هزینه ای که میپردازند برابر با خدماتی که دریافت میکنند باشد این افراد در سطح تهران صد در صد خیلی دنبال تعمیرگاه گشتند و خسته شدند اما امروز خسته شدن دیگه تموم شد حالا متن را دنبال کن تا بهترین تعمیرگاه را تا حالا اصن در تهران ندیدی بهت معرفی کنم.

تعمیرگاه پورشه کجاست؟

اگر دنبال یک تعمیرگاه پورشه درست و حسابی میگردین که همه جوره تعمیرات را انجام بده و بهونه نیاره ، باید به یک تعمیرگاهی برید که مشتریای زیادی داشته باشه و البته رضایت هم داشته باشند مشتری زیاد علت بر رضایت کامل و یا خوب بودن آن تعمیرگاه نیست.

اگر تعمیرگاهی پیدا کردید که مشتریانش راضی بودند بدونید که کارشو خوب انجام میده ، تعمیرکاراش حرفه ای هستند چون بخش اصلی یک تعمیرگاه را تعمیرکاراش تشکیل میده.  حالا در ادامه میخوام بهتون بگم که تعمیر پورشه را کجا بهتره که انجام بدین.

بیشتر بخوانیم : 

تعمیرگاه پورشه در شهر تهران 

در تهران تعمیرگاه پورشه تخصصی میشناسی؟

تعمیر پورشه تخصصی کدام تعمیرگاه انجام میدهد؟

برای اینکه تعمیر پورشه که شامل تعمیر گیربکس پورشه ، تعمیر موتور پورشه ، و … میشود را به صورت تخصصی دریافت کنید که در مدتی بعد دچار مشکل نشوید میتوانید به یک تعمیرگاه تخصصی مراجعه کنید.

تعمیرگاه تخصصی باید دارای تعمیرکار های متخصص و دوره دیده باشد از کجا میشه فهمید ؟

میتونین از طرز شناخت مشکل و چگونگی برطرف کردن آن که به شما توضیح میدهد فهمید ، کسی که کاربلد باشه صد در صد تمام مشکلات پورشه ی شما را بهتون میگه و طرز صحیح درست کردنش را بهتون نشون میده که قراره چه عملیاتی روش انجام بشه.

بیشتر بخوانیم : 

تعمیر حرفه ای پورشه

دنیال یک تعمیرگاه پورشه تخصصی در تهران میگردین!

اگر در سطح شهر تهران دنبال یک تعمیرگاه پورشه خوب و تخصصی با نیروهای کاربلد میگردین کلام آخر متن را حتما بخونید.

البته اگر خودتون به فکر یک تعمیرگاه هستید باید حتما به تعمیرگاهی که میرید توجه کنید ، تعمیرگاه خوب باید کارکنان کاربلد و دوره دیده داشته باشد اگر تعمیرکار کارش را بلد نباشه صد در صد بعد از یک مدتی دوباره بر میگیرده به همون حالت اول و خرابی که داشت یا یهو دیدی موتور اومد وسط جاده دیگه اینا رو هم در نظر بگیرید.

حالا یه خورده هزینه بیشتر ولی میدونین که پیش تعمیرکار پورشه ای بردید که کارشو بلده تو این زمینه دوره دیده ، حرفه ایه ، نه اینکه دو روز پیش درسش تموم شده فکر میکنه همه چی بلده اومده وایساده میخواد تعمیر پورشه انجام بده. هر کاری نیاز به تجربه داره حتما حتما باید تعمیر پورشه را جایی ببرید که نیروهای کاربلد داره نه جایی که تعمیرکاراش نمیتونن از پورشه سر دبیارن.

بعضی از شما ها که دارین این متنو میخونین فکر کنم داغ دلتون تازه شده ، یک بار حتما این مشکل را تجربه کردید و پیش کسی که حرفه ای نبوده پورشه ی نازنینتونو بردین خوب دقت کنید تا دوباره این مشکل براتون پیش نیاد.

بیشتر بدانیم : 

خدمات مونیخ سرویس در تعمیر پورشه

در تهران تعمیرگاه پورشه تخصصی میشناسی؟

هزینه ی تعمیر پورشه براتون مهمه ؟

کسایی که پورشه ، بی ام و ، بنز دارند حتما باید مراقب جیباشون باشن ، چون تعمیرگاه های سو استفاده گری وجود دارد البته تعدادشون هم خیلی زیاده ، که وقتی شما را پورشه سوار میبنن میخواهند پول دو برابر ازتون بگیرند.

هرچی هم شما اسرار کنید که کاری انجام ندادی کلی دلیل و بهونه های الکی میارن و بالخره اون پول قلمبه را ازتون میگیرن.

بازم فکر کنم الان میگی آخ آخ راست میگی ! ، پس کلام آخر را اگر داغ دیده ای حتما بخون تا دیگه داغ نبینی.

خدمات مونیخ سرویس در زمینه ی تعمیر پورشه 

۱- تعمیرات مکانیکی شامل تعمیر اساسی موتور پورشه و انواع گیربکس های اتوماتیک و دبل کلاچ پورشه (PDK).
۲- تعمیرات الکتریکی شامل عیب یابی و رفع ایرادات سیستم سوخت رسانی و تعمیرات برقی انواع سیستم های الکتریکی و الکترونیکی کنترلی.
۳- به طور اختصاصی تعمیرات الکترونیک انواع کامپیوترهای خودروهای پورشه که این مورد حتی در نمایندگی های پورشه نیز انجام نمی شود.
۴- تعمیرات تخصصی سیستم تعلیق، جلوبندی و کمک های بادی و سیستم تنظیم ارتفاع خودروهای پورشه.

تعمیرگاه مونیخ سرویس در همه زمینه های تعمیرات خودرو های خارجی فعالیت درخشانی دارد که باعث شده مشتری با رضایت از تعمیرگاه خارج شود و خودروی خود را مثل روز اول تحویل بگیرد ، علاوه بر انجام دادن تعمیرات افزودن آپشن جزو خدمات این تعمیرگاه است که میتوان برای اضافه کردن آپشن های هد آپ ، AUX و نیوفیس کردن داخل و بیرون خودرو ، عوض کردن فرمان های قدیمی به مدل جدید و .. اشاره کرد.

در تهران تعمیرگاه پورشه تخصصی میشناسی؟

کلام آخر : معرفی بهترین تعمیرگاه پورشه در تهران

بحث آخر ما ، معرفی بهترین تعمیرگاه پورشه در تهران بزرگ ، بهترین تعمیرگاه پورشه که فکر کنم اسمش را هم از دوستات و فامیل شنیده باشی ، اسمش مونیخ سرویس میباشد ، که بین تمام مشتریانش محبوبیت زیادی داره ، کلی مشتری های پایه ثابت داره البته این نکته را هم بگم که همشون رضایت کامل دارند.

مونیخ سرویس بهترین تعمیرگاه بی ام و ، تعمیرگاه پورشه ، تعمیرگاه بنز است که در زمینه های مختلف تعمیر بنز ، تعمیر پورشه ، تعمیر بی ام و توانسته مشتریان خود را راضی نگه دارد.

تعمیرگاه تخصصی پورشه در سراسر تهران زیاد است اما تعمیرگاه خوب که همه ی شرایطش مناسب با خواسته ی شما باشد کم است ، پس مونیخ سرویس بهترین تعمیرگاه مناسب برای شماست.

مونیخ سرویس آماده ی خدمت رسانی به شما در همه ی زمینه ها و همچنین هزینه های مناسب با خدماتی که به شما عرضه میکند میباشد.

برای مراجعه به مونیخ سرویس کافیست لینک زیر را دنبال کنید تا از مکان و شماره تماس های این تعمیرگاه آگاهی پیدا کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

/* ]]> */