/* ]]> */

thumbs-iconتعمیرات تخصصی انواع خودروهای آلمانی، بنز، bmw، پورشه و...

clock-iconشبانه روزی

0

Cart - £0.00

mobile-icon

با ما تماس بگیرید!02126856008

تعمیر ولوو

تعمیر ولوو(Volvo)

تعمیر ولوو در زمینه های مختلف تعمیرات توسط تعمیرکاران متخصص مونیخ سرویس انجام می گیرد ، تعمیرگاه تخصصی مونیخ سرویس تعمیرات تخصصی در زمینه ی تعمیر ولوو (Volvo) انجام می دهد که در صورت نیاز میتوانید با تعمیرگاه مونیخ سرویس در ارتباط باشید تا تعمیرات در این زمینه را دریافت کنید. 

پر فروش ترین مدل  ولوو ، ولوو XC90

مهم ترین محصول شرکت ولوو است. از زمان تولد نسل اول ولوو XC90، در سال ۲۰۰۲، تا به اکنون ولوو توانسته ۸۶ هزاردستگاه XC90 را به فروش برساند؛ و نه تنها آن را به پرفروش ترین و محبوب ترین محصول خود، بلکه به بزرگ ترین صادرات کشور سوئد در سرتاسر جهان تبدیل کند.

در سال ۲۰۱۲ ولوو اعلام کرد که در حال سرمایه گذاری بسیار گسترده ای بر روی نسل دوم این خودرو است. به طور حتم سرمایه گذاری سرسام آور۱۰ میلیارد دلاری و ۳ سال تلاش بی وقفه مهندسان بر روی این خودرو، نتیجه چشمگیری خواهد داشت. شاید بتوان چارچوب بدنه XC90 را به نوعی به نسل اول ربط داد؛ اما ظاهر آن علی الخصوص جلوی خودرو شباهت چندانی به آن ندارد. جلو پنجره ی بزرگ تر در کنار چراغ های LED نمای زیبایی را به جلوی خودرو داده است. چراغ های عقب خودرو یکی از معدود نقاطی است که ارتباط آن با نسل اول XC90 را نشان می دهد. البته تفاوت میان این دو نسل آنقدر زیاد هست که بتوان ولوو XC90 جدید را یک شاهکار هنری دانست!

ولوو ایکس سی ۹۰

ولوو ایکس سی ۹۰ / Volvo xc90 یکی از ایمن ترین شاسی بلند های جهان است. این خودرو در همه جای دنیا با موتور ۴ سیلندر عرضه شده است و برخلاف اکثر شاسی بلند های وارداتی کشور، موتور ۴ سیلندر این خودرو به عنوان ضعیف ترین پیشرانه اش، تنها سهم بازار کشور ما نیست بلکه این پیشرانه به عنوان پیشرانه ی بنزینی این خودرو با توانایی و بازده فراوان در همه جی دنیا عرضه شده است. پورشه ماکان اصلی ترین رقیب xc90 در بازار ایران است.

/* ]]> */